Отже, Ви все обдумали і вирішили самостійно надавати медичні послуги населенню.
Отже, Ви все обдумали і вирішили самостійно надавати медичні послуги населенню.
Умови ліцензування
1. Для суб’єктів господарювання, що провадять медичну практику, встановлюються певні загальні вимоги, що встановлено Ліцензійними умовами, та спеціальні щодо:
а) приміщень, в яких провадиться медична практика:
в) обладнання, за допомогою якого провадиться медична практика.
2. Щоб отримати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики до Ліцензійної комісії МОЗ України необхідно подати:
– заяву встановленого зразка;
– відомості про стан матеріально-технічної бази, наявність персоналу із зазначенням його освітнього і кваліфікаційного рівня.
Важливо!
Чітких інструкцій щодо порядку заповнення зазначених Відомостей не існує, тому на практиці досить часто виникає ситуація, коли Ваше бачення того, що саме повинен містити той чи інший розділ Відомостей, не співпадає з баченням Ліцензійної комісії, яка розглядає Ваші документи. У цьому випадку Вам відмовлять у наданні ліцензії. Крім того, з тексту викладених у листі підстав для залишення заяви без розгляду переважно не зрозуміло, які саме допущені помилки та яким саме чином іх потрібно усунути.
При цьому, не зважаючи на декларативний (такий, що не потребує документального підтвердження) характер надання відомостей щодо приміщення, персоналу та обладнання суб’єкта, що має намір отримати ліцензію, надання неправдивих або викривлених даних у відомостях є вкрай небажаним та зазвичай призводить до анулювання ліцензії. Крім того, за надання таких даних передбачена адміністративна відповідальність.
Умови ліцензування
3. Після підготовки документів їх потрібно зареєструвати для розгляду Ліцензійною комісією МОЗ України. Реєстрація проводиться у Центрі адміністративних послуг МОЗ України «Єдине вікно» за адресою м. Київ, вул. Смоленська, 10 (р-н ст. М “Шулявська”) в робочі дні з 9:00 до 17:00 (перерва 13:00-14:00). Реєстрація проводиться особисто, уповноваженою особою або поштовим відправленням.
4. У випадку позитивного рішення Ліцензійної комісії МОЗ України Вам залишиться внести плату за видачу ліцензії, яка дорівнює прожитковому мінімуму для працездатної особи на дату прийняття рішення про видачу ліцензії.
На перший погляд може здатися, що отримати ліцензію не надто складно. Однак, неврахування всіх вимог законодавства може зробити цей процес тривалим та неприємним, а головне – безрезультатним.
Що пропонуємо Ми?
Здійснюємо реєстрацію суб’єкта господарювання
Обираємо оптимальну форму здійснення господарської діяльності (фізична особа-підприємець або юридична особа) та систему оподаткування
Формуємо та подаємо в Ліцензійну комісію МОЗ України пакет документів, необхідних для отримання ліцензії
Пам’ятайте!
Отримання ліцензія не означає, що про Ліцензійну комісію МОЗ України можна забути. Про будь-які зміни у діяльності (зміна медичних спеціальностей, матеріально-технічного оснащення, адреси провадження медичної практики, прийом на роботу або звільнення працівників) Ви зобов’язані повідомити Ліцензійну комісію. Крім того, Ліцензійна комісія здійснює періодичні перевірки дотримання ліцензійних умов суб’єктами господарювання. Ми допоможемо підтримувати інформацію про Вас в актуальному стані та забезпечити позитивний результат перевірки на дотримання ліцензійних умов!
Юридична компанія MEDCRAFT.
©Всі права захищені, 2020